Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Оцифрування Львова на Discover.ua

07.03.2022
4903

Львів першим спіймав хвилю діджиталізації! Разом зі Львівським туристично-інформаційним центром ми плідно попрацювали над актуалізацією туристичної інфраструктури міста. Тож тепер на платформі Discover.ua доступна свіжа інформація про визначні місця та пам’ятки, зокрема актуальні графіки роботи локацій, а також оновлені сторінки турів по Львову.

Відтепер на Discover.ua Львів став ще цікавішим туристичним магнітом — мешканці й гості міста зможуть легко знайти необхідну інформацію, щоби захопливо провести час! Зокрема, обрати для відвідування нові туристичні локації, додані на інтерактивну карту, наприклад, музей-ресторацію «Гасова лямпа», музей скла, Grand Cafe Leopolis, Королівські палати Собеського та «Італійське подвір’я» в кам’яниці Корнякта, музей історичних коштовностей у палаці Бандінеллі та інші. Усі перелічені локації легко знайти на платформі.

До оцифрування та актуалізації туристичної інфраструктури на Discover.ua долучилися майже всі регіони України, а просто зараз триває робота з Житомирською, Донецькою, Чернігівською та Херсонською областями, Вінницею й Одесою.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.