Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Телевізори: які технології використовують провідні бренди

13.09.2023
4759

Компанія LG анонсувала новий бездротовий телевізор Signature OLED M. Свіжий пристрій отримав екран із роздільною здатністю 4K та частоту оновлення 120 Гц. Вартість новинки складає понад $30000, така ціна обумовлена майже повною відсутністю кабелів та топовими можливостями. Розглянемо, якими функціями обладнують телевізори https://comfy.ua/ua/flat-tvs/ провідні виробники, щоб максимально підвищити комфорт користувача під час експлуатації.

Про екрани: для найсоковитіших картинок

Дисплей — це основа, від якої залежить зручність сприйняття контенту. Світові компанії використовують такі технології для відтворення зображень у крутій якості:

  1. Топові матриці. Флагманські моделі обладнуються OLED-, QLED-дисплеями. Матриці не належать до бюджетних, але забезпечують високу якість зображення.
  2. Висока частота оновлення. Завдяки цій технології сцени відображаються максимально плавно. Топові ТВ отримують показники 120 Гц і вище. Такі моделі підходять не лише для кіноперегляду, але й для геймінгу.
  3. HDR. Функція використовується для більш природного відображення відтінків, підвищення реалістичності картинки.

З технологічними пристроями можна геймити у динамічні ігри, переглядати улюблені фільми в топовій якості. Радимо звернути увагу на такі моделі для цікавого дозвілля.

 

Коротко про бездротові технології

Що менше кабелів, то естетичніше виглядає техніка в інтер'єрі. Щоб позбавитись великої кількості дротів, бренди використовують такі технології:

  • Bluetooth. За допомогою нього можна приєднати до телевізора навушники, колонки та іншу бездротову периферію. Крім цього, легко синхронізувати ТВ та смартфон для обміну файлами.
  • Wi-Fi. Використовується для підключення телевізора до інтернету. Завдяки цьому можна переглядати вебсторінки, шукати контент у мережі.

Моделі, обладнані бездротовими технологіями, зручніші в експлуатації. Радимо вибирати такі телевізори для приємного дозвілля.

 

Smart TV та інші технології

Смарт ТВ — це про розширення можливостей техніки для кіноперегляду. Такі телевізори дозволяють виходити в інтернет для серфінгу сайтами. Крім цього, електроніка з такою технологією підтримує популярні сервіси для пошуку фільмів. Також в інтерфейсі ТВ створюються добірки на основі переглянутого контенту. Інші технології сучасних телевізорів:

  1. Dolby Audio. Це опція для покращення звуку. Аудіо відтворюється об'ємним та просторовим. Моделі з такою технологією підходять для створення домашнього кінотеатру.
  2. Dolby Vision. Більш просунута функція, ніж HDR, яка теж відповідає за покращення зображення. Картинка виглядає реалістично та динамічно.
  3. Керування голосом. Технологія підвищує комфорт при експлуатації пристрою. Можна не вводити пошуковий запит за допомогою пульта керування, достатньо проговорити його.

Крім цього, популярні моделі з керуванням за допомогою смартфона. У такому випадку можна взагалі не користуватись пультом ДУ. Необхідно встановити на телефон спеціальний застосунок. Потім можна керувати телевізором через стільниковий гаджет.

Технологічні Smart TV — це техніка, за допомогою якої легко організувати дозвілля. Можна геймити з друзями в ігри, влаштовувати вечори сімейного кіноперегляду або слухати музику, займаючись хатніми справами. Технології покращення звуку та зображення забезпечать якісне відтворення відео. Якщо хочете подивитись пропозиції світових брендів та вибрати кращий телевізор, перейдіть до каталогу Comfy.ua.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.