Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Золоті обручки — асортимент та особливості вибору

18.05.2023
4333

Обручка — важливий атрибут одруження, символ взаємного кохання, вірності та єднання сердець. Традиція обмінюватися обручками під час одруження виникла доволі давно та донині залишається актуальною. 

Швидше за все, ви будете носити цей аксесуар все життя, тому треба відповідально поставитися до вибору — врахувати розмір, дизайн, матеріали виготовлення та деякі інші моменти.

Детальніше ознайомитися з сучасним асортиментом обручок ви можете в онлайн каталозі Gold.ua за посиланням https://gold.ua/products/zolotye-obruchalnye-kolca

Сучасний асортимент весільних обручок

Ювелірні обручки можуть виготовлятися з різних металів — золота, платини, срібла або комбінації срібла та золота. Найпопулярнішим варіантом вже довгий час залишається золото 585 проби — червоне, жовте, біле або комбіноване. Сучасні обручки представлені у різноманітних дизайнах, проте можна виділити найбільш популярні моделі:

 • класична обручка з гладенькою шинкою;
 • комбіновані моделі з двох або трьох видів золота різних кольорів;
 • з алмазними насічками;
 • з гравіюваннями або ажурними орнаментами;
 • зі вставками дорогоцінних, напівкоштовних або штучних каменів;
 • з ювелірною емаллю;
 • парні моделі.

Каблучки на заручини

Окрім обручок, якими молодята обмінюються на весіллі, важливою прикрасою є каблучка на заручини. Її заведено дарувати коханій дівчині під час пропозиції руки та серця. До весілля наречена носить саме цю каблучку, а потім змінює на обручку або носить дві одразу.

Класичний варіант каблучки на заручини — це вишукана прикраса з гладенькою шинкою та одним круглим каменем, в ідеалі — білим діамантом. Проте вставкою може виступати будь-який камінь — топаз, аметист, фіаніт або інший. На додаток, сучасні каблучки на заручини мають різні дизайни — з каменем в огранці серце, з трьома камінчиками, з ореолом тощо. 

Які обручки вибрати — парні чи непарні?

Раніше традиційно молодята купували парні обручки, проте сьогодні такий дизайн не обов’язковий. Все залежить від особистих уподобань: ви можете вибрати однакові обручки різного розміру, в одному дизайні з незначними відмінностями, в одному стилі, але різних дизайнах, чи й зовсім різні обручки — кому яка до вподоби.

У чому переваги парних обручок:

 1. Класичні парні обручки — це прикраси на всі часи, які не виходять з моди та завжди залишаються актуальними.
 2. Зазвичай парні моделі мають універсальний простий дизайн, який чудово підходить до будь-якого одягу та гармонійно поєднується з іншими прикрасами. До того ж обручки простого дизайну зазвичай найзручніші.
 3. Закоханим часто подобається, що каблучки однакові — це романтично та символічно, оскільки після весілля молодята поєднують свої долі в одну.

Які переваги у непарних обручок:

 1. Перш за все, це можливість кожному з молодят вибрати прикрасу собі до смаку, не підлаштовуючись під вподобання партнера. 
 2. Можна вибрати обручку під власний стиль одягу, що особливо актуально, коли вподобання  кардинально відрізняються або ж професія накладає певні вимоги. Наприклад, якщо чоловік має носити ділові офіційні костюми, йому доцільнішою буде проста лаконічна каблучка. Тому, якщо жінці подобаються креативні прикраси, краще замовити непарні обручки.
 3. Не завжди легко вибрати парні прикраси потрібного розміру, які ідеально підійдуть під анатомію руки. З непарними обручками такої проблеми не виникає.

Ювелірний онлайн-салон Gold.ua пропонує широкий вибір обручок різних дизайнів — стильні вишукані моделі на будь-який смак! 

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.