Високогірне селище Ворохта заснував 1568 р.Василь Янюк. У 1598р.цю місцину назвали Ворохта (за іменем дезертира з польської армії Михаїла Ворохти, котрий там поселився і прославився як талановитий ткач). З кінця XIX століття Ворохта розвивається як спортивно-туристичний центр.
Ворохта входила до складу парафії св. Франциска у Делятині. Наприкінці XIXст. тут було споруджено дерев'яний Будинок священиків, у якому знаходилась каплиця для відпочиваючих та проживаючих постійно римо-католиків.
Проте з часом ця каплиця стала надто малою.тому 1900 року створили Комітет будівництва костелу, який приступив до збору коштів на будівництво. Каплицю спорудили у 1903-1905 роках.Наприкінці 30-х років докладались зусилля по утворенню у Ворохті самостійної парафії, проте вони не увінчались успіхом через брак коштів.
Після ІІсв. війни каплицю закрили, проте іншого призначення їй не знайшли. Вона простояла пустою і після падіння комуністичного режиму опинилась у сильно пошкодженому стані. У другій половині 90-х років її отримали п'ятидесятники, котрі частково відремонтували храм. Проте пізніше костел знову став римсько-католицькою святинею
Information taken from google.com
Victor Letunovsky
14.08.2021
Діюча старовинна католицька церква у Ворохті. Має історичну цінність та привабливість. Подібних церков не дуже багато в тому регіоні. У звичайний тиждень правиться всього одна служба у неділю об 11:00. Знаходиться недалеко вглибину від центральної дороги.
Information taken from google.com
Miha Mihovna
19.07.2021
Діючий римо-католицький храм. Служба Божа в неділю о 11 годині
Information taken from google.com
Coffee break in travel
26.11.2020
Добре зберігалась
Information taken from google.com
Yuriy Pavlik
02.09.2018
Дуже красива архітектура, видно, що збудовано давно.
Якщо будете в Ворохті на ЖД Вокзалі, при виході з централізованого входу подивіться ліворуч і Ви його побачите.
Переходьте колію та повертайте ліворуч.
Евгения Василишина
Victor Letunovsky
Miha Mihovna
Coffee break in travel
Yuriy Pavlik