Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Манява

Невеличке село Манява, що знаходиться на відстані 27 км від райцентру Богородчани, лише на перший погляд може видатися звичайним західноукраїнським поселенням. Насправді ж історія села вражає, адже саме в цих краях на думку багатьох науковців проживали самі ранні слов’яни.

Пам'ятки у місті Манява

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Манявський водоспад

Богородчанський район, с. Манява

Церкви, костели, монастирі

Манявський скит

Богородчанський район, с. Манява, вул. Скитова, 16

Туристична карта міста Манява

Маршрути у місті Манява


Івано-Франківська область / Івано-Франківськ

Маршрут «Карпати — зелене серце України», 5д/4н

Мандруй Україною
Локації
14
Км
721.53
В дорозі
15г 45хв

Про місто Манява

Невеличке село Манява, що знаходиться на відстані 27 км від райцентру Богородчани, лише на перший погляд може видатися звичайним західноукраїнським поселенням. Насправді ж історія села вражає, адже саме в цих краях на думку багатьох науковців проживали самі ранні слов’яни.

Невеличке село Манява, що знаходиться на відстані 27 км від райцентру Богородчани, лише на перший погляд може видатися звичайним західноукраїнським поселенням. Насправді ж історія села вражає, адже саме в цих краях на думку багатьох науковців проживали самі ранні слов’яни. Якщо ж відкинути сумнівні факти, які не мають жодного документального підтвердження, то цікавого тут все одно вистачає. В першу чергу це стосується Манявського скиту, який свого часу був одним із найбільших монастирів у регіоні. Проживало тут біля 200 ченців і йому підпорядковувався не один десяток храмів на українських землях і навіть в Молдові.

Цікаво також те, що в цих краях досить часто бував Олекса Довбуш – один з найвизначніших опришків, про якого складено  не одну сотню легенд. Історична цінність регіону доповнюється також його природньою красою. Неподалік від села знаходиться Манявський водоспад, висота якого складає біля 14 метрів. Він вважається одним з найвищих в українській частині Карпат. Завдяки цьому тут користуються попитом розваги, пов’язані зі спусками на мотузках по вертикальних схилах під контролем професіоналів. З недавніх пір такі туристичні заняття стали регулярними.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Манява

Любомир Коцюбович

Манява, Коломия, Яремче, Ворохта
індивідуальні тури та екскурсії гід екстрім

Богдан Семків

Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Буковель, Косів, Ворохта
гід індивідуальні тури та екскурсії
Народився на Бойківщині,за 50 км від Івано-Франківська. Навчався у Львові та Івано-Франківську.Ще в студентські роки багато подорожував по Карпатах.

Олександр Хоменко

Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Буковель, Ворохта
гід індивідуальні тури та екскурсії
Життя — це велика пригода!!! А Івано-Франківськ, Прикарпаття і Карпати беззаперечно заслуговують на те, щоб стати її частинкою!!!

Юлія Корзун

Львів, Кам'янець-Подільський, Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Чернівці, Буковель, Косів, Ужгород, Мукачево, Хуст, Колочава, Трускавець, Жовква, Золочів, Тернопіль, Чортків, Чернівці, Пилипець, Ворохта
гід особистий водій Трансфер Індивідуальні тури Корпоративні заходи екстрім
Весела, активна, ініціативна, шалено люблю мандрувати і пізнавати світ. І в цьому допомагаю іншим - організовую як приватні індивідуальні мандрівки, так і корпоративні.

Наталія Гугіль

Івано-Франківськ, Манява, Яремче, Буковель, Косів
індивідуальні тури та екскурсії гід екстрім корпоративні заходи перекладач трансфер

Володимир Приймак

Івано-Франківськ, Манява, Яремче, Буковель, Косів
індивідуальні тури та екскурсії гід гастро-гід
Просто мандрувати – це нудно. А от мандрувати з метою – це захоплюче і корисно.

Відгуки 1

kievsnowman

03.11.2021
В Маняву едут для того, чтобы посетить старинный монастырь «Манявский скит», место с особенной атмосферой. А также Манявский водопад, который считается одним из наивысших водопадов в Карпатах. К тому же он очень живописный и фотогеничный. К водопаду можно доехать на так званом «гуцульском джипе» либо дойти пешком по маркированной тропе. Лично я бы посоветовала пешую прогулку.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.