Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Ворохта

Ворохта, що в Івано-Франківській області, приваблює не тільки прихильників еко-відпочинку. Мальовничі схили гір, вражаючі ландшафти відкриваються з цього невеликого населеного пункту, який знаходиться на висоті 850 м над рівнем моря.

Пам'ятки у місті Ворохта

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Церкви, костели, монастирі

Костел Успіння Пресвятої Богородиці у Ворохті

вул. Михайла Грушевського, Ворохта

Церкви, костели, монастирі

Церква Різдва Пресвятої Богородиці у Ворохті

вул. Довбуша, 1, Ворохта

Пам'ятки будівництва і архітектури

Віадук у Ворохті

вул. Височана, Ворохта

Туристична карта міста Ворохта

Про місто Ворохта

Ворохта, що в Івано-Франківській області, приваблює не тільки прихильників еко-відпочинку. Мальовничі схили гір, вражаючі ландшафти відкриваються з цього невеликого населеного пункту, який знаходиться на висоті 850 м над рівнем моря.

Ворохта до нашого часу зуміла зберегти свій колорит – тут усе нагадує про колишнє життя. Однією із цікавих місцевих пам’яток є церква Різдва Богородиці, збудована із дерева. Храм може похвалитись своєю первісною красою, адже його екстер’єр не зіпсовано сучасним оздоблюванням. Будівлю завезено у 1780 р. з Яблуниці, але вік зведення точно невідомо. За переказами, церква використовувалась за призначенням ще в 1615 р.

Богослужбова каплиця цікава своєю оригінальною архітектурою. Змурована місцевими жителями, вона була зруйнована за невідомих обставин, а за часів Австро-Угорщини відновлена, проте у зменшеному вигляді. В 1940 році каплиця знову постраждала – в цей раз через пропаганду атеїзму,  і лише в 1997 р. пам’ятку вдалося реставрувати.

Віадуки, які знаходяться у Ворохті, відмітили свій 100-літній ювілей. Їхня довжина сягає 100 м і 130 м, завдяки чому ці залізничні мости входять до числа найдовших на території Європи. Конструкції приваблюють своєю масивністю, красою давньої кладки та вигином рейок, що у поєднанні з карпатськими краєвидами підкреслює неповторність панорами.

Детальніше
Сховати

Де зупинитись?

Садиби

Котедж "У вуйка Богдана"

Ворохта, вул. М. Грушевського, 33

Гіди у місті Ворохта

Любомир Коцюбович

Манява, Коломия, Яремче, Ворохта
індивідуальні тури та екскурсії гід екстрім

Богдан Семків

Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Буковель, Косів, Ворохта
гід індивідуальні тури та екскурсії
Народився на Бойківщині,за 50 км від Івано-Франківська. Навчався у Львові та Івано-Франківську.Ще в студентські роки багато подорожував по Карпатах.

Олександр Хоменко

Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Буковель, Ворохта
гід індивідуальні тури та екскурсії
Життя — це велика пригода!!! А Івано-Франківськ, Прикарпаття і Карпати беззаперечно заслуговують на те, щоб стати її частинкою!!!

Юлія Корзун

Львів, Кам'янець-Подільський, Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Чернівці, Буковель, Косів, Ужгород, Мукачево, Хуст, Колочава, Трускавець, Жовква, Золочів, Тернопіль, Чортків, Чернівці, Пилипець, Ворохта
гід особистий водій Трансфер Індивідуальні тури Корпоративні заходи екстрім
Весела, активна, ініціативна, шалено люблю мандрувати і пізнавати світ. І в цьому допомагаю іншим - організовую як приватні індивідуальні мандрівки, так і корпоративні.

Алексей Тимофеев

Одеса, Яремче, Запоріжжя, Бердянськ, Буковель, Тернопіль, Ворохта
гід корпоративні заходи індивідуальні тури та екскурсії екстрім
Активный и интересный! Инструктор горного и пешего туризма, стаж 19 лет.

Андрій Костишин

Івано-Франківськ, Калуш, Манява, Коломия, Яремче, Буковель, Косів, Бучач, Ворохта
індивідуальні тури та екскурсії гід особистий водій перекладач трансфер фахівець з медичного туризму

Відгуки 2

freckle06

03.11.2021
Якщо відпочиватимете у Ворохті, то можете влаштувати собі квест у пошуках залізничних мостів-віадуків. Насправді їх там аж чотири, хоча туристи зазвичай знаходять лише два. Перший зустрічає вас на в’їзді до містечка, другий, побудований над річкою Прут. На жаль, цей віадук вже недіючий, але він є одним з найдовших кам'яних мостів в Європі. А на сьогодні ще й дуже популярний серед відпочиваючих, які люблять прогулюватися по ньому та робити селфі. Ще два віадуки ви знайдете, якщо рухатиметеся в напрямку села Вороненко.

trokhanchukvik

03.11.2021
Дуже люблю відпочивати у Ворохті. Тут дуже гарний клімат, що сприяє лікуванню та відновленню, а ще свіже та чисте повітря, не даремно свого часу місто мало статус відомого курорту, де лікували захворювання органів дихання. До того ж можна відправитися досліджувати навколишні гори, або орендувавши транспорт дістатися до бази Заросляк, звідки починається маршрут на найвищу вершину Українських Карпат – Говерлу. До Ворохти легко дістатися як власним, так і залізничним транспортом.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.